Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
MyvipHealth.Com
MyvipHealth
precast yapı malzemeleri (6)

prekast Nedir?
İleri teknolojili inşaat sektörü malzemelerinden bir tanesi olan fiber beton yapı malzemeleri ik olarak ülkemizde 1980’li yıllarda kullanılmaya başlanmıştır. Genel yapı malzemesi cam fiber donatılı olan bu ürün cam fiberinin beton harcı ile karıştırılması sonucunda elde edilir. Ürünün en fazla tercih edilmekte olan özelliklerinden bir tanesi boyanabilir ve hafif olmasıdır. Yapısı bakımından son derece hafif ve binayı ağırlaştırmayan malzeme türü olması ile son zamanlarda inşaat sektöründe oldukça tercih edilmekte olan mimari ürünlerden bir tanesi olmaktadır.
Sektöre uygun olarak kullanım alanlarını sıraladığımızda prekast iş merkezleri, rezidanslar, toplu konutlar, apartman daireleri, oteller, modüler yapılar, yalılar, eski bina yenilemeleri, özel üretimli dış cephe kaplaması, hastane, PTT, okul, iş hanları, balkon ve pencere süslemeleri gibi bir çok alanda uygulanması mümkün olan ürünlerden bir tanesidir.
Son derece avantajlı ve ekonomik yapısı ile prekast hem evinize hem de cebinize oldukça katkı sağlayacaktır. Sistematik olarak ısı yalıtımı ve ses yalıtım ile ilgili üretilen prestijli yapıların çağdaş teknoloji ile tüm yapı yenileme alanlarında kullanımı çok daha ilerlemiştir.
Üretim malzemesinde kullanılan madde ve yapılar ürünün daha fazla dayanıklı olduğu göstergesini ortaya çıkarmaktadır. Her hangi bir dış etkene karşı son derece duyarlı olan fiberbeton sizlere ısı, su ve ses gibi etkenlerde hiç bir olumsuzlukla karşılaşmanızı sağlamayacaktır. İleri teknolojili ve oldukça kaliteli yapıya sahip bu dayanıklı ürünümüze mutasyon.com.tr adlı web sitemizden erişim sağlayabilirsiniz. Son derece etnik ve dayanıklı olan ürünler ile geniş referanslarımızı inceleyerek sizlere uygun olan firmalarımız ve kişisel detaylar ile ilgili tüm alanlara erişim sağlayabilirsiniz.

BİLGİLER
tarafından 22 Kasım 2014 - 02:17 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 908 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: