Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
MyvipHealth.Com
MyvipHealth
Klima Servisi

Klima Servisi

(Klima Servisi): Teknoloji insan hayatını kolaylaştırmak adına her geçen gün yeni bir cihazlar karşımıza çıkmaktadır. Yeni çıkan her ürünü günden güne daha da fonksiyonel hale getirerek daha fazla konfor elde edilmektedir. Klimalarda teknolojinin insan hayatına bulunduğu ortamın mevsimini ayarlaması için verdiği bir hediyedir. Aşırı sıcaklarla baş edemeyen özellikle sağlık sorunu olan insanların ise en büyük sığınağıdır. İlk çıkan klima modellerinde ayarladığınız sıcaklık değeri sabit kalırken yeni çıkan modellerinde kullanılan inverter teknoloji ile ortamın havasına göre sıcaklık değeri otomatik değişir. Üflediği havanın direk size temas etmemesine dikkat ettiğinizde ve düzenli bakım yaptırdığınızda sağlığınız adına zararı olmayacaktır. Sağlayacağı yararın sürekli olması adına klima servisi verdiği bakım, montaj ve onarım hizmetlerinden faydalanarak cihazınızdan maksimum verim alabilirsiniz.

Maksimum verim almak için montajın kaliteli olmasıyla başlayabilirsiniz. İşinin uzmanı tarafından yapılması gereken montaj işlemi cihazınızdan alacağınız verimin ilk ayağı olacaktır. İç ünitenin montajında güneş görmeyen ve ısıtıcıların üstüne gelmeyecek yer seçilmelidir. Dış ünitenin montajı biraz daha karmaşıktır. İki ünite birbirine paralel yerde olmalıdır. Ve arasındaki boruların duvardan çıkış noktalarına dikkat edilmelidir. Bakır borular üzerindeki izoleler sarma bandı yapılırken çok sıkılmamalıdır. Borunun düşen kalınlığı verim kaybına neden olacağı için önemli bir konudur. Ayrıca bu boruların gelişi güzel yapılması monte edilen yerde estetik olarak pek hoş görüntüler oluşturmayacaktır. Klima servisi bütün bu hassasiyetleri ile yaptığı işin garantisini vererek memnun kalacağınız bir montaj hizmeti sağlayacaktır.

Verim almak için ikinci adım olarak klimanızın bakımı gelmektedir. Bakım yaptırmakla cihazınıza bir nevi sigorta yaptırmış olacaksınız. Yılda en az bir defa yaptıracağınız bakım cihazınızın yılda bir yenilenmesini sağlayacaktır. Sorunlar üst üste gelince halledilmesi zorlaşır. Ama oluşmadan önlem almakla halletmeniz gerekli sorunlarla karşılaşmazsınız. Klima servisi yaptıracağınız ustaca bakım sayesinde sorunlarla hiç tanışmayacaksınız. Bunun garantisini veriyoruz. Ama olursa herhangi bir aksaklık sonucu oluşan arızalarda da servisimizin onarım hizmetiyle sorununuzu en pratik yoldan çözüme kavuşturmaktayız. Bu tip cihazları sene bir değiştirmek için almazsınız. Uzun yıllar ilk günkü verimi almak istiyorsanız klimanızın her ihtiyacınızda servisimizin kaliteli hizmetlerinden faydalanmalısınız.

 

Kombi Servisi

(Kombi Servisi): Doğal gaz diğer ısınma kaynaklarına göre daha ucuz ve kaliteli ısınma sağlayan bir yakıttır. Ve artan doğal gaz kullanımını kombiler sayesinde kullanım alanlarımıza girmiştir. Kombiler bacalı ve yoğuşmalı olmak üzere iki çeşittir. Yoğuşmalı kombilerin farkı buharlaşan gazında sıvı hale getirilerek kullanılması ile ek verim sağlanmasıdır. Yüzde yirmi gibi bir oranda ek verim sağlayarak daha fazla tasarruf sağlayabilirsiniz. Kombi servisi Biraz daha pahalı olan yoğuşmalı kombiler uzun vadede size çok fazla kâr sağlayabilirsiniz. Kombiler mutfak ve banyoda da herhangi bir ek donanıma ihtiyaç duymadan suyunuzun ısınmasını sağlar. Kombiler zehirli gazları bacalarla dışarı attıkları için ve cihazın ayarlamalarında alınan önlemlerle zehirlenme tehlikesi minimuma indirilmiştir. Ancak bakımı yapılmayan cihazların verimi düştüğü gibi başka tehlikeli durumlara da yol açabilir.

Kombi servisi yılda en az bir bakım yapılmasını önermektedir. Özellikle kışa girmeden yapılacak bakımla kışın ortasında buz gibi bir ortamda kalmazsınız. Bakım demek sadece temizlik yapılması demek değildir. Cihazınızın çalışılırlığının kontrol edilmesiyle oluşabilecek boyutu büyük sorunların da önüne geçilmiş olacaktır. Bu açıdan da sağlıklı verim adına bakım yaptırmanın önemi ortaya çıkmış olmaktadır. Bakım yaptırmakla bir anlamda tedbir almış olacaksınız. Sürekli çalışan cihazınızın aşınma durumlarını da göz önüne alarak yapılan kontrollerde bu aşınmalarında çalışmayı engelleyecek boyutta olanlarının değişimi yapılmalıdır. Yedek parça ihtiyacı halinde eğer servisiniz ucuz parça önerirse cihazınızın ömrünü düşünerek kabul etmeyin. Bu tip çakma parçaların da bir piyasası vardır. Ve üretilen bu ürünleri pazarlayan elemanlarda olacaktır. Kaliteli olan illa pahalı olacak diye bir koşul yoktur ama orijinal olmayan parçalar cihazınızın verimini uzun vadede düşürecektir. Her işinizde resmin geneline bakıp karar vermek her durumda size kâr getirecektir.

Servisimiz montaj,  bakım ve onarım hizmetlerinde iddialı kalitesini profesyonel ekiplerinin çalışmalarıyla ortaya koymaktadır. Kombi servisi müracaat eden siz müşterilerimize hizmetin en kalitelisini sunmayı kendimize meslek edinmiş durumda olan servisimiz verdiği garantiyle de endişelerinizi bertaraf edecektir. Yaptığı işe garanti veremeyen servislere itibar etmeyiz. İşimize güvenimizin kanıtı olan garantimizle cihazını emanet edebileceğiniz en profesyonel ekip olmaktan gurur duymaktayız. İhtiyacınız her ne olursa olsun kaliteli hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için servisimize mutlaka uğrayınız.

BİLGİLER
tarafından 27 Eylül 2014 - 02:17 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 925 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: