Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
MyvipHealth.Com
MyvipHealth
uçak bileti al

Erzurum Uçak Bileti

Geçmişten günümüze ülkenin en soğuk yerlerinin doğu olduğunu biliyoruz ama bazı şehirler var ki gerçekten suyunuzun kapağını açtığınızda donmaya başlıyor. Bu soğukta nasıl yaşıyorlar diye sormayın gerçekten bilmiyorum, ama biraz bayata kaçan bir cevap olsa da insanlar artık alışmışlar bu soğuğa.

Erzurum Uçak Bileti Fiyatları

Daha önce Erzurum’a gideniniz oldu mu bilmiyorum ama geçtiğimiz yıllarda uluslararası kış olimpiyatları yapıldı şehrimizde yani soğuk genel olarak iyi olmazken şehirdekiler için ülkemiz için yararlı bir hale geldi. Özellikle kış olimpiyatlarının yapıldığı sene Erzurum uçak bileti fiyatları normalde olduğundan biraz daha pahalandığını söylemek gerek. Sonuçta talep artınca uçaklardaki boş koltuk sayısı azaldı ve hava yolu firmaları daha önce boş giden koltukların acısını bu yolculardan çıkardığına eminim. Onlar işe kar zarar olarak baktıkları için suçlamak istemiyorum sonuçta uçak bileti satılan bir şey ama boş koltukla gitmenin anlamı olmadığını düşünüyorum. En uygun fiyatlı uçak biletini her zaman olduğu gibi Erzurum içinde daha önceden plan yapmış kişiler aldı. Önceki aylarda televizyonlar hangi tarihte hangi etkinlikler olacağını duyuruyorlar bunu duyup değerlendiren etkinlik planını yapan kişiler biletlerini uygun fiyattan alıyorlar.

Bu arada bu etkinlikleri hava yolu şirketleri de takip ediyor ancak onlar fiyatlar üzerinde düzenleme yaparken o tarih için ek uçak seferleri de ayarlıyorlar. Hem yurt içi hemde yurt dışı direkt uçuşlar konularak yolcuların rahat bir şekilde şehre gitmelerini sağlıyorlar. Uçak bileti alırken gideceğiniz şehir biraz olsun araştırın tarihi, yemekleri, kültür mirasları vb. şeyler gerçekten önemli.

BİLGİLER
tarafından 18 Ağustos 2014 - 16:03 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.189 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: